KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771120
nr 1277 1120
Birgitta Andersson. Par. Monogramsignerad. Olja på duk, 95x85 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:07:45
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr